Naše nabídka

Obývací pokoje

Obývací sestavy

Obývací pokoje představují nedílnou součást moderního interiéru. Při nákupu obývací stěny byste měli dbát na propracovaný a příjemný vzhled, který odráží Vaše potřeby, Váš životní styl a ne v poslední řadě také Váš vkus.

U nás můžete vybírat ze široké škály nábytkových sestav již pevně daných, případně z nábytkového systému EXCEL, což je rozsáhlý nábytkový systém, který svou variabilitou, funkčností a designem uspokojí náročného zákazníka. Základní řadu lze na přání doplnit o výrobu atypických prvků. Pro výrobu korpusů používáme pouze kvalitní laminovanou dřevotřískovou desku v tloušťce 18 a 25mm. Lamino 25mm používám na půdy skříněk a stolové desky.
Na olepení korpusů používáme ABS hrany 0,5mm a 2mm ( díly 25mm ). Dvířka a čela jsou vyrobena z lamina 18mm a olepena dokola 2mm ABS.

Za příplatek můžeme čelní plochy vyrobit také ve variantě PROLIS / MIRROR GLOSS / LAK.

V tomto nábytkovém systému pracujeme s 3D vizualizací.

Z naší další nabídky:

Sedací Soupravy

Kvalitní a pohodlná sedací souprava je základem každého obývacího pokoje. Když vybíráte sedací soupravu, měli byste brát v úvahu několik kritérií. Jinak bude vypadat sedací souprava v hale rodinné vily a jinak v obývacím pokoji panelového bytu. Sedací souprava či pohovka by měla být především pohodlná, abyste si na ní odpočinuli. Do jiných prostor bude vhodná souprava rohová, ve tvaru „U“ nebo dvou a tří místná klasika. Mohou být v provedení pevné nebo také rozkládací, s úložným prostorem. Pro co největší pohodlí disponují některé z pohovek také možností polohování jak v zádech, tak například v područkách. Součástí sedacího nábytku jsou také křesla – pevná, polohovací, houpací či relaxační.

Potřebujete poradit?

Zavolejte nám

Zavolejte nám