Naše nabídka

Naší specializací je komfortní bydlení

Explore the history of the classic Lorem Ipsum passage and generate your own text using any number of characters, words, sentences or paragraphs. Commonly used as placeholder text in the graphic and print industries, Lorem Ipsum's origins extend far back to a scrambled Latin passage.

Ložnice

Ložnice je místo, kde strávíte podstatnou část svého života. Proto musí být hezká, funkční a musíte se v ní cítit dobře. Velká nebo malá ložnice, nic není problém, z naší bohaté nabídky si určitě vyberete. Přejeme vám pěkné sny.

loznice1
loznice3
detske3

Kuchyně

Explore the history of the classic Lorem Ipsum passage and generate your own text using any number of characters, words, sentences or paragraphs. Commonly used as placeholder text in the graphic and print industries, Lorem Ipsum’s origins extend far back to a scrambled Latin passage.

deli-8
deli-1
deli-10

Obývací pokoje

Obývák je místo, kde se scházíte s rodinou, trávíte čas s přáteli, nebo relaxujete. Proto jsme pro vás připravili nábytek, který splní všechny vaše požadavky. Záleží jen na vaší fantazii,zkuste být na chvíli bytovým architektem. Stačí si jen vybrat.

obyv.1
obyv.2
obyv.3

Kanceláře

V kategorii kancelářský nábytek nabízíme rozsáhlý nábytkový systém, kde si vybere každý zákazník dle svých požadavků od stolů kancelářských přes stoly jednací, prodloužení stolu, nadstavby na stoly, zásuvkové kontejnery se zámkem i bez zamykání.
Velký výběr barev lamina od dezénů dřeva až po jednoduché barevné provedení, úchytek a skel.
Možnost provedení také atypických požadavků, samozřejmostí je 3D vizualizace
Vaší budoucí kanceláře. Naše nabídka je doplněna o široký výběr kancelářských židlí a křesel, výběr z nabídky můžete vyzkoušet přímo u nás na prodejně!

kancelar1
kancelar3
kancelar2
kancelar4

Dětské & studentské pokoje

Vybavte pokoj Vašich dětí moderním a kvalitním nábytkem.
V nabídce najdete vše, co Vaše děti potřebují ke zdravému vývoji.
Postele, skříně, komody, psací stoly, nastavitelné židle, police a regály na hračky či knížky.
Velmi variabilní pro vybavení dětských a studentských pokojů je systém EXCEL. Najdete zde lamina v dezénu dřeva a také škálu barev, které rozveselí prostor, kde Vaši nejmilejší tráví spoustu času.
Také u dětských a studentských pokojů je možná 3D vizualizace

detske1
detske3
detske2
detske4