Naše nabídka

Ložnice

Vestavěné skříně, komody.

RELAX je moderní nábytkový systém, kterým vkusně a účelně zařídíte svou ložnici. Variabilitou, funkčností a designem uspokojí i náročného zákazníka.
Základní řadu lze na přání doplnit výrobou atypických prvků.

V nabídce je také velké množství samostatných skříní s posuvnými dveřmi, vestavných skříní, skříní klasických, komod, nočních stolků a také postelových rámů.

Korpusy jsou vyrobeny z kvalitní laminované dřevotřísky v tloušťce 18 a 25mm.
Korpusy jsou olepeny odolnou ABS hranou o síle 0,5mm a 2mm ( díly 25mm ). Komody a skříně jsou osazeny rektifikačními nožkami v šedé barvě o výšce 2cm, které umožňují dorovnání nábytku i na nerovné podlaze. Dvířka a čela jsou vyrobena z laminované dřevotřísky v tloušťce 18mm a olepena dokola 2mm ABS hranou.

Postele, válendy, dvojlůžka.

Vzhledem k tomu, že v posteli prožijeme více než třetinu života, je třeba ji vybírat pečlivě a s velkou rozvahou. Na posteli nejen spíme, ale také relaxujeme a nabíráme nové síly. Proto toužíme po pohodlné posteli, která musí zaujmout také designem a stát se ideálním doplňkem Interiéru.

V naší široké nabídce si můžete vybírat moderní a pohodlné postele typu BOX SPRING, celočalouněná lůžka a dvojlůžka, postele z masivního dřeva nebo laminátu.

Rošty a matrace

Nedílnou součástí postele je rošt a matrace. Nabízíme rošty lamelové pevné a polohovací, rošty laťové a z matrací je to celá škála od pružinových, latexových, přes studené až po viscoelastické pěny. Věříme, že si u nás vybere každý.

Přijďte vyzkoušet na prodejnu, kde Vás rádi a odborně provedeme naším spánkovým oddělením. Nabídneme Vám zde také kvalitní přikrývky, polštáře anatomické i klasického tvaru a rozměru.

Potřebujete poradit?

Zavolejte nám

Zavolejte nám

Mohlo by Vás zajímat: