Naše nabídka

Kuchyně

Česká kvalita s tradicí.

Vítejte v našem virtuálním kuchyňském studiu. Dříve než se k nám do studia vydáte dovolíme si Vás seznámit s tím, co od nás můžete očekávat. Jsme značkovou prodejnou českého výrobce nábytku MONARC.

Kuchyňská linka DELI je rozsáhlá, moderní řada kuchyňského nábytku, která svou variabilností, funkčností, designem a cenou uspokojí každého  zákazníka. Splňuje veškeré požadavky kladené na moderní kuchyně, nabízí širokou škálu prvků a doplňků, které je možné navíc doplnit o výrobu atypických modulů a tím splnit jakýkoliv Váš požadavek.

Korpusy skříněk

jsou vyrobeny z 18mm laminované dřevotřísky, která zaručí potřebnou pevnost a nosnost nábytku. Hrany jsou olepeny odonou 0,5mm ABS hranou. Korpusy jsou dodávány slepené, což výrazně zkracuje montáž vaší kuchyně.

Kuchyně DELI dodáváme včetně montáže, se kterou máme více než 25-tileté zkušenosti. I díky tomu Vám můžeme nabídnout záruku na Vaši novou kuchyň v nadstandartní délce 36 měsíců.

Vzorníky

Čelní plochy se vyrábí v několika variantách

Dvířka jsou osazena kvalitními klipovými panty BLUM s integrovaným tlumením. Vyklápění dvířek zajišťují komfortní mechanismy AVENTOS od firmy BLUM.
Zásuvky jsou standardně osazeny plnovýsuvy STRONG s dotlumením s nosností 35kg. Na přání lze osadit plnovýsuvy BLUM.

Reference

Prohlédněte si naše práce

Máte zájem o konzultaci?

Zavolejte nám

Zavolejte nám

Mohlo by Vás zajímat: